RODZINNE SPOTKANIA Z HISTORIĄ

To doskonała okazja aby aktywnie spędzić czas i jednocześnie zdobyć wiedzę!

To propozycja dla rodziców, którzy wspólnie z dziećmi chcieliby poznawać historię oraz zabytki techniki. Wspólne zajęcia wpływają na szybsze uczenie się, integrowanie wewnątrz rodziny a także pomagają w nawiązywaniu kontaktów z innymi. Lekcje muzealne z elementami zabawy są skierowane do dzieci w różnym wieku. Przy pomocy rodziców, historia nie wydaje się już taka trudna. Wspólne odnajdywanie zabytków na wystawach, aktywne uczestniczenie w zajęciach, warsztaty -  wpływają na relacje pomiędzy rodzicami i dziećmi.  Zajęcia, gdzie rodzic spędza czas wspólnie z dzieckiem, dają mu możliwość poznania swojej pociechy z nowej strony i rozwijania zainteresowań, zarówno swoich, jak i dziecka. Rodzice mają unikalną możliwość obserwowania swojego dziecka podczas wspólnych zabaw i aktywności.

Zajęcia będą odbywać się dwa razy w miesiącu  - w soboty.

koszt uczestnictwa 15 zł/ rodzina (2+) ,  lekcja trwa 1 godzinę zegarową. [ 2+ =  rodzice + dzieci, dziadkowie + wnuki]

Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną pod numerem 94 352 52 53 wew. 14 lub 503 809 960. Jest możliwa rezerwacja drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.