Rezerwacja grup tel. 94 352 12 88
WYDARZENIA

Śladami bohaterów walk o Kołobrzeg w roku 1945 - GRA MIEJSKA

Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego oraz Muzeum Oręża Polskiego zapraszają do wzięcia udziału w grze miejskiej "Śladami bohaterów walk o Kołobrzeg w roku 1945", która odbędzie się 17 października 2020 r. w godz. 10.00-13.30.

Po wcześniejszej rejestracji (do 14 października), uczestnicy spotkają się w sobotę na dziedzińcu oddziału wojskowego Muzeum Oręża Polskiego, przy ul. ppor. Emilii Gierczak 5. Przed wyjściem na trasę, specjalnie dla uczestników uruchomimy czołg T-34. Następnie odbędzie się losowanie punktów startowych. Wyjście na trasę nastąpi o godz. 11.00. Do "pokonania" będzie siedem punktów, zaznaczonych na mapie, którą przed wyruszeniem otrzyma każdy zespół. Do wykonania będą również zadania intelektualne (krzyżówki historyczne, wykrajanki itp), manualne i inne. Przewidziane są też punkty – niespodzianki, gdzie uczestnicy spotkają rekonstruktorów wraz z ciężkim sprzętem wojskowym.

 

 

Na zakończenie wszyscy otrzymają nagrody i słodką niespodziankę.

Sponsorami gry miejskiej są Gmina Miasto Kołobrzeg i punkt informacji europejskiej Europe-Direct Ważne: Każda drużyna musi posiadać aparat fotograficzny lub telefon z możliwością robienia zdjęć.

Załączniki:

  1. regulamin gry
  2. karta zgłoszeniowa
  3. karta RODO