Zaproszenie na warsztaty edukacyjne pt "Tak się żyło w czasach PRL-u"

Od września 2021 roku Muzeum Oręża Polskiego organizuje warsztaty edukacyjne pt. "Tak się żyło w czasach PRL-u" adresowane do dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz przedszkoli. Wystawa i warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba już przeprowadzonych zajęć. Podczas spotkań uczniowie chętnie dzielą się swoimi wrażeniami z wystawy i z zainteresowaniem uczestniczą w zajęciach praktycznych, gdzie każdy ma okazję zobaczyć, jak funkcjonują dawne urządzenia np. pralka "Frania", 40-letni odkurzacz "Zelmer", prasowalnica domowa, suszarki, wiatraczki elektryczne czy pierwsze telefony stacjonarne. Dla dzieci dużym zaskoczeniem jest to, że sprzęty te nadal są sprawne i dobrze funkcjonują. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach.

Zapisy i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 94 352 525 3 wew.14 lub 510 408 462 (w godzinach 8-16) oraz na adres mailowy edukacja@muzum.kolobrzeg.pl

Czas trwania zajęć 90 min. Cena 12 zł od osoby.