Wiceprezydent Kołobrzegu zwiedza Muzeum Oręża Polskiego

Miło nam poinformować, że Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu miało zaszczyt gościć Panią Ilonę Grędas-Wójtowicz, zastępcę prezydenta miasta Kołobrzeg ds. społecznych. Podczas swojej wizyty nasz gość został oprowadzony przez pracowników muzeum po trzech oddziałach, które prezentują bogatą historię polskiego oręża. Oprowadzanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a Pani zastępca prezydenta wyraziła podziw dla zasobów muzeum i zaangażowania jego pracowników.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję przyjąć w naszym muzeum Panią Ilonę Grędas-Wójtowicz, wiceprezydent miasta Kołobrzeg ds. społecznych, która jest kluczową postacią w kształtowaniu rozwoju kultury i turystyki w naszym mieście.

Dziękujemy za odwiedziny w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu i cieszymy się, że nasze wystawy przypadły jej do gustu. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego muzeum i odkrycia fascynującej historii polskiego oręża.