Rezerwacja grup tel. 94 352 12 88
AKTUALNOŚCI

Gra Miejska "Historia przestrzeni – wczoraj i dziś" - zaproszenie

Czy jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę w sercu Kołobrzegu? Chcecie poznać tajemnice historii miasta, które kryją się za każdym zakrętem? Jeśli tak, to mamy dla Was wyjątkową propozycję!

 

 

Gmina Miasto Kołobrzeg w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa oraz Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego zapraszają do udziału w Grze Miejskiej "Historia przestrzeni – wczoraj i dziś". Pod okiem koordynatorów Barbary Hordyjewskiej i Piotra Leszmanna, uczestnicy będą mieli okazję przejść przez wyjątkową trasę, pełną zagadek i zadań związanych z historią Kołobrzegu.

Kiedy?
23 września (sobota). Zbiórka uczestników o godzinie 10:30 w Muzeum Oręża Polskiego, start o godzinie 11:00. Meta o godzinie 14:00 w porcie jachtowym. O godzinie 15:00 odbędzie się podsumowanie, wręczenie dyplomów i upominków oraz ciepły poczęstunek dla uczestników.

Cel Gry
Przybliżenie uczestnikom historii miasta, zmian architektonicznych i urbanizacyjnych, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat. Chcemy pokazać, jak Kołobrzeg się zmieniał, co zniknęło z jego przestrzeni, a co zostało. Poprzez grę chcemy podkreślić piękno i różnorodność zmian, które miały miejsce w naszym mieście.

Jakie zadania czekają na uczestników?
Każda drużyna otrzyma kartę uczestnictwa i będzie musiała wykonać szereg zadań: odpowiedzieć na pytania, rozwiązać historyczną krzyżówkę, rebusy, wykonać zadania zręcznościowe, dopasować zdjęcia do mapy i wiele innych. Potwierdzeniem przejścia przez punkt kontrolny będą zebrane podpisy od edukatorów.

Koszt?
Udział w grze jest całkowicie bezpłatny! Wszystkie materiały dla uczestników gry zapewnia organizator.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by poznać Kołobrzeg z zupełnie innej perspektywy! Zgłoś się, weź udział i baw się razem z nami, odkrywając tajemnice miasta!

Poniżej znajdują sie wszystkie potrzebne dokumenty do ściągnięcia.
Karta zgłoszeniowa
Regulamin
RODO
Program ZDD