I etap głosowania na Osobowość Roku (konkurs organizowany przez Głos Koszaliński) za nami.

Ku naszej radości w powiecie kołobrzeskim,  w kategorii działalność społeczna i charytatywna, wygrała Grupa Eksploracyjno-Poszukiwawcza Parsęta, która działa w ramach Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Grupa zebrała 535 głosów. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy wysyłali SMS-y na naszych „chłopaków”.

 To jednak nie koniec zmagań. Rozpoczął się wielki finał tej akcji. :)

Do finału awansowali laureaci tytułu Osobowość Roku 2017 z obszarów: Koszalina oraz powiatów koszalińskiego, kołobrzeskiego, białogardzkiego, drawskiego, sławieńskiego, szczecineckiego i świdwińskiego. Kandydaci zachowali głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Dalej prosimy o wsparcie (głosowanie) do 23 lutego, do godz. 22.00 poprzez SMS-y o treści GKDS.15 na numer 72355. Koszt 2,46 z VAT.

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.