Mamy wielką przyjemność i zaszczyt poinformować, że Dyrektor Muzeum Oręża Polskiego w KołobrzeguPan Aleksander Ostasz, w dniu 13 grudnia 2017 r. w Warszawie otrzymał nominacje na rzeczoznawcę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie opieki nad zabytkami.

Akt nadania uprawnień rzeczoznawcy obejmuje dziedzinę: archeologia; zabytki techniki; ocena i wycena zabytków ruchomych – w specjalizacji: archeologia podwoda, wraki, pojazdy, jednostki pływające, militaria niemieckie, polskie i rosyjskie.

Dyrektor Aleksander Ostasz jako historyk, archeolog podwodny i muzealnik, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy od wielu lat stara się chronić i ratować zabytki na terenie całej Polski.

Serdecznie gratulujemy Panu Dyrektorowi dołączenia do szacownego grona rzeczoznawców Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego!

 

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.