Specjalny program zajęć skierowany do rodzin z dziećmi.

To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas i jednocześnie zdobyć wiedzę! to propozycja dla rodziców, którzy wspólnie z dziećmi chcieliby poznawać historię oraz zabytki techniki. Wspólne zajęcia wpływają na szybsze uczenie się, integrowanie wewnątrz rodziny, a także pomagają w nawiązywaniu kontaktów z innymi. Lekcje muzealne z elementami zabawy sa skierowane do dzieci w różnym wieku.

spotkania odbywać się  będą raz w miesiącu, w sobotę, w godzinach 11.00 i 12.00

o terminach spotkań będziemy Państwa informować na bieżąco

szczegółowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.