Oferta edukacyjna dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 Legenda:  P- szkoły podstawowe ; G- Gimnazjum;  PNG- szkoły ponadgimnazjalne

INFORMACJE:

Wszystkie proponowane zajęcia i spotkania odbywają się w siedzibie Muzeum, na wystawach głównych i czasowych lub na terenie miasta pod opieką wykwalifikowanych pracowników Muzeum i przewodników turystycznych.

Prelekcjom towarzyszy prezentacja multimedialna.  Czas trwania lekcji muzealnej1 godzina zegarowa

 Koszt lekcji muzealnej wynosi 5,- zł od osoby.( lekcja w siedzibie muzeum) oraz 7 zł/osoby (lekcja poza siedzibą muzeum)

Prosimy o wcześniejszą rezerwację tematu oraz terminu lekcji.

 Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.  Czekamy również na Państwa pytania, sugestie i propozycje. W miarę możliwości jesteśmy w stanie przygotować lekcję muzealną z tematem zaproponowanym przez Państwa.

 Kontakt:  Dział Edukacji i Upowszechniania,  tel. ( 94) 352 52 53 wew. 14,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

informator edukacyjny 2014 - do pobrania w pdf

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.