WYSTAWA W PODBORSKU

Exhibition in Podborsko  –  Ausstellung in Podborsko

Podborsko gmina Tychowo, powiat białogardzki, kierunek Oddział Zamknięty w Podborsku

tel. 512 481 493, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga – gdy pracownik jest w bunkrze, nie odbierze telefonu (nie ma tam zasięg).

GODZINY OTWARCIA WYSTAW

opening hours / Geoffnet Uhr

 

WEJŚCIA O PEŁNEJ GODZINIE: UWAGA!
WEJŚCIE DO BUNKRA ODBYWA SIĘ O KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE. ZWIEDZANIE TRWA OKOŁO GODZINY WYŁĄCZNIE Z PRZEWODNIKIEM. MAKSYMALNIE DO BUNKRA MOŻE WEJŚĆ 40 OSÓB. OSTATNIE WEJŚCIE NA GODZINĘ PRZED ZAMKNIĘCIEM.


CENY BILETÓW
NORMALNY: 20 ZŁ
ULGOWY: 15 ZŁ

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH W ŚRODY, PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU.
BILET GRUPOWY: 10 ZŁ (powyżej 30 osób) PLUS OPŁATA ZA PRZEWODNIKA – 50 ZŁ

Jak trafić?

Do Muzeum Zimnej Wojny można trafić kierując się do miejscowości Podborsko w gminie Tychowo w powiecie białogardzkim. Współrzędne: N 53 57 52 64 -E 16 07 27 55.

Z Kołobrzegu, do bunkra odległość wynosi 50 kilometrów. Należy kierować się na Białogard, drogą wojewódzką 163 Kołobrzeg-Wałcz. Z Białogardu, kierujemy się dalej drogą 163. W miejscowości Przegonia skręcamy w lewo w drogę wojewódzką 169 - kierunek Tychowo. Dojeżdżamy nią do samego Podborska, gdzie tuż za torami skręcamy w lewo. Tam zobaczymy już tablicę informacyjną Muzeum i kierujemy się na Oddział Zamknięty Dobrowo, skąd strzałki prowadzą kilkaset metrów dalej, do magazynu amunicji atomowej, w którym mieści się wystawa.

Z Koszalina, do bunkra kierujemy się drogą wojewódzką 167, przez Świeszyno do Tychowa, skąd odbijamy w prawo na drogę wojewódzką 169 do Podborska. Przed torami skręcamy w prawo. Tam zobaczymy już tablicę informacyjną Muzeum i kierujemy się na Oddział Zamknięty Dobrowo, skąd strzałki prowadzą kilkaset metrów dalej, do magazynu amunicji atomowej, w którym mieści się wystawa.

pod_otw2.jpgkliknij, aby powiększyć

 

regulamin.jpg

Partnerzy


 

 

BIP

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu na stronie internetowej oraz w publikacjach przetwarza dane osobowe – rozpowszechnia wizerunek osób uczestniczących w publicznych imprezach organizowanych przez Muzeum zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 666). Uczestnik imprezy może zażądać zaprzestania przetwarzania danych osobowych – rozpowszechniania wizerunku, poprzez zgłoszenie powyższego faktu w formie pisemnej do Muzeum.